KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052168

nr 1405 2168

Blandteknik

Rita Hult. Signerad. Motivet: 49x16cm, yttermått inklusive ram: 62x26cm

Utrop:

600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:40:53

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer